Náš tým

Mgr. Tereza Lindauerová

Mgr. Tereza Lindauerová se léta věnuje nejstarší medicíně světa ájurvédě, aromaterapii a józe a stále se zdokonaluje dalším studiem. Své znalosti využívá při terapiích, které harmonizují a posilují tělo i mysl. Většinou pracuje se ženami, proto se snaží reagovat na jejich potřeby a do své praxe přibrala i úžasnou mayskou masáž bříška nebo těhotenské masáže, které jsou terapií pro miminka i maminky.

www.zdravivharmonii.cz

Barbara Otřísalová

Od malička jsem měla pohyb ráda. Lyžovala jsem, plavala, hrála závodně volejbal, cvičila aerobic. Podvědomě jsem však hledala pomalý a procítěný pohyb, kdy se můžu zastavit, a uvědomit si sebe sama.

S jógou jsem se seznámila před sedmi lety, kdy jsem navštívila první lekce powerjógy.

Má opravdová cesta jógy však začala, když jsem před čtyřmi lety objevila hathajógu. Konečně jsem cítila, že toto je právě ten pohyb, který jsem tak dlouho hledala. Jóga se mi tak zalíbila, že jsem začala navštěvovat i soukromé hodiny.

Postupem času jsem pochopila, že jóga není jen o pohybu, ale jóga je „životní cesta“ a já se chtěla vydat „svou vlastní jógovou cestou“. Později jsem měla možnost si vyzkoušet lekce jógy vést. V roce 2015 jsem si udělala lektorské zkoušky na Power Yoga akademii u Vaška Krejčíka a od té doby vedu své vlastní lekce.

Pokud se chcete uvolnit, protáhnout a zpevnit své tělo, zklidnit svou mysl a chvilku pobýt sami se sebou tady a teď, pojďte se mnou, ráda se stanu průvodkyní a partnerkou i Vaší jógy ;o).

Andrea Pacejková

"S jógou jsem se seznámila v roce 2001. Jako většina z nás jsem hledala jak se zbavit svých bolestí zad. Jóga mě chytla za srdce a já se do ní ponořila. První kurzy jsem absolvovala v Prostějově. Základy mi dala Maruška Koutná, která cvičí Iyengarovu jógu. Následovalo studium II. a III. třídy jógy na fakultě FTV a sportu UK v Praze u Ing. Jana Knaisla. V roce 2004 jsem zahájila studium I. třídy jógy na téže fakultě, které jsem úspěšně ukončila závěrečnou zkouškou v roce 2007. Aktivně se účastním kurzů probíhajících v ČR a prohlubuji si tak své znalosti v oblasti jógy. Oslovila mě představitelka Gítánandy jógy ing. Míla Mrnuštíková a představitel Ananda jógy Ifet Hodžič. Od roku 2003 vedu kurzy jógy ve Vyškově."

www.jogasakti.cz

Please reload

 

Kontakt:

Centrum Revital, Zaječí                     

Požární 474

                                                                     Centrum Revital

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​Telefon: 724 959 059                          

info@centrumrevital.cz

  • Facebook Social Icon
  • Facebook Social Icon

Obchodní podmínky zde.

© 2019 Centrum Revital

Tyto stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím cookies.

Ayurvéda, ayurvédské masáže, ayurvédské lázně, ayurvédské terapie, Ivana Robošová, Centrum Revital, Zaječí, výroba kočení, čajů.