Marie Crlíková

Pohyb je nedílnou součástí mého života. Přes tanec, aerobic jsem se dostala až k józe. Díky józe jsem lépe porozuměla svému tělu a také se naučila relaxovat. Jóga se pro mě stala nekonečnou životní cestou, stále je v ní co objevovat, zdokonalovat a je příjemné cítit, jak to člověku a celému tělu prospívá. Jóga je pro mě neustálé vzdělávání a práce na sobě. Navštěvuji workshopy a školení v České republice a těší mě předávat své zkušenosti a radost z pohybu dalším klientům na svých lekcích.

Vzdělání: Kurzy a semináře

Instruktor Powerjógy / ACI 2004 /

Powerjóga BASIC / FISAF 2006 /

Powerjóga TERAPIE / FISAF 2008 /

Vinyasa jóga Flow Powerjóga / FISAF 2008 /

BMSA Powerjóga MASTER TRAINING /FISAF 2009 /

Workshop Asistence v jógových pozicích / Power Yoga Akademie 2011 /

Instruktor Hatha yogy / FISAF 2012 /

Vitální jóga / Power Yoga Akademie 2014 /

YOGA THERAPY AND APPLICATION / Swami Dr. Omanand 2014 /

Jóga pro zdravá záda / Power Yoga Akademie 2015 /Více o mě najdete:

www.mariejoga.webnode.cz

Josef Rubín

Je zkušený americký ajurvédský terapeut, odborník na výživu a pedagog s více než 25 letou praxí, zakladatel Sattva Soul Ayurveda (www.sattvasol.com).

Po intenzivní dvacetileté ajurvédské práci a životě ve Spojených státech se vrátil zpět do Indie, aby se více ponořil do studia indické kultury a prohloubil své znalosti ajurvédy.

V posledních letech hodně cestuje a pořádá kurzy a semináře po celé Indii a zároveň vyučuje v Evropě, Brazílii a Austrálii.

www.satvasoll.com

PaedDr.Martina Mangová

Martina je lektorkou Hormonální jógy pro ženy od r. 2006, přinesla ji do České republiky. Sama hormonální potíže neměla, protože si už dříve pravidelně cvičila podle Mojžíšové proti bolestem zad a později Lunární jógu pro pohodu, chtěla ji pouze předávat ženám, které to potřebují. Proto ji překvapilo, když se po několika týdnech cvičení zcela zahojilo silné akné v obličeji a zároveň se rychle zotavovala z chronické únavy (z vyhoření). Proto v r. 2007 pozvala zakladatelku Hormonální jógy Dinu Rodriguesovou a organizovala první mezinárodní seminář Hormonální jógy u nás.

Za tu dobu má s HJ bohaté zkušenosti a mnoho ohlasů od žen, kterým Hormonální jóga pomohla. Díky těmto úspěchům se v poslední době stala HJ v ČR velmi populární a vyhledává ji mnoho žen i mužů.

Hormonální jóga přirozeně odstraňuje potíže způsobené nízkou nebo rozkolísanou hladinou hormonů, nespavost, emocionální nestabilitu, pocity stresu, paniky, deprese a nerozhodnosti, intelektuální symptomy, chronickou únavu, snížení paměti, oslabená štítná žláza nebo snížená funkce štítné žlázy, nepravidelnosti menstruace, premenstruační syndrom, symptomy přechodu, návaly, cysty na vaječnících (PCO), neplodnost, předčasný přechod, suchou pleť, vypadávání vlasů, lámavé nehty, akné, migrénu, zácpu apod.

 

http://www.lunarnijoga.snadno.eu/

Petra Mocáková

jsem ajurvédská terapeutka - prožitkářka, studující, praktikující, experimentující v každodenním životě s ajurvédou a jógou. Cítím se jako svobodná tanečnice, která tančí půl roku na východní rytmy a půl roku na ty západní.

Našla jsem vášeň v ajurvédě - převážně ve stravování a vaření :-), dotykových terapiích, které nás posouvají od myšlení k vnímání, v tradiční józe a moderní partnerské akro józe. V Indii a Evropě praktikuji individuální terapie, vyučuji kurzy zaměřené na jógu, ajurvédu a terapie.

Ráda organizuji pobytové a víkendové semináře a také zájezdy do Indie. Moc mě baví propojování lidských životů ze všech koutů světa.

 

Podle teploty a intenzity slunečních paprsků mě můžete potkat v těchto oblastech:

Čechy a Morava – jaro a léto

Anglie, Španělsko – léto

Rishikesh (Indie) říjen-listopad

Agonda (Jižní Goa, Indie) – prosinec-únor

Moje zkušenosti získávám studiem u těchto učitelů:

Dr. Vasant Lad

Dr. Robert Svoboda

Dr. Claudia Welch 

Melanie and Robert Sachs - Ayurvedic Skin Care, Ayurvedic Detox

Dr. Pratima Raichur  - Ayurvedic Beauty Care

David Crow - Aromatherapy course

SattvaSol Ayurveda - Ayurvedic Massage and Marma Therapy course

Dr. Martina Ziskova

Shri Siddhartha Krishna - Vedic texts

Swami Deepak Anand - Braham Yoga and Ayurveda (200hr Hatha Yoga TTC, Refloxology, Reiki, Ayurvedic massage)
Usha Devi - Iyengar Yoga

Ursula Margharita - Scaravelli Yoga/Yoga Biodynamics 
Partner Yoga & Partner Acrobatics

Reflexology Institute
London Schood of Reflexology - Indian Head Massage course

WatPo Traditional Thai Massage School

 

Více o mých aktivitách najdete:

 http://petradevi.blogspot.cz/p/blog-page_23.html

petra.mocak@gmail.com

Andrea Pacejková

S jógou jsem se seznámila v roce 2001. Jako většina z nás jsem hledala jak se zbavit svých bolestí zad. Jóga mě chytla za srdce a já se do ní ponořila. První kurzy jsem absolvovala v Prostějově. Základy mi dala Maruška Koutná, která cvičí Iyengarovu jógu. Následovalo studium II. a III. třídy jógy na fakultě FTV a sportu UK v Praze u Ing. Jana Knaisla. V roce 2004 jsem zahájila studium I. třídy jógy na téže fakultě, které jsem úspěšně ukončila závěrečnou zkouškou v roce 2007. Aktivně se účastním kurzů probíhajících v ČR a prohlubuji si tak své znalosti v oblasti jógy. Oslovila mě představitelka Gítánandy jógy ing. Míla Mrnuštíková a představitel Ananda jógy Ifet Hodžič. Od roku 2003 vedu kurzy jógy ve Vyškově.

Více o mých aktivitách najdete na:

www.jogasakti.cz

jogasakti@seznam.cz

Ladislav Roboš

centrumrevital@email.cz

Please reload

Kontakt:

Centrum Revital, Zaječí                     

Požární 474

                                                                     Centrum Revital

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​Telefon: 724 959 059                          

info@centrumrevital.cz

  • Facebook Social Icon
  • Facebook Social Icon

Obchodní podmínky zde.

© 2019 Centrum Revital

Tyto stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím cookies.

Ayurvéda, ayurvédské masáže, ayurvédské lázně, ayurvédské terapie, Ivana Robošová, Centrum Revital, Zaječí, výroba kočení, čajů.