AYURVÉDSKÉ ČAJE

Čajová směs Bohyně Afrodité podporuje ženskou sexualitu, sex-appel, libido, má afrodiziakální účinky, pomáhá vytvářet hormonální rovnováhu, přispívá ke zdravému fungování ženského těla.

Směs byla připravena pro DIVINE tanečnici An z Vyškova a její jógové studio Šakti. An učí ženy objevovat jejich spontánnost a  pomocí hudby a tance probouzet jejich základní tvořivou ženskou sílu šakti. Kdo ví, jak je těžké odpojit hlavu a svých zbytečných omezení, jistě ocení tuto směs, která ho bude v cestě k sobě a svojí jedinečnosti podporovat.

Zvyšuje AGNI- trávící oheň, aniž by zvyšoval PITTU. Zároveň pomáhá pročišťovat zažívací trakt a tkáně. Vyplavuje z těla ÁMU = nečistoty.

Lahodný čaj pro vaši imunitu. Byliny a koření působí preventivně proti nachlazení, posilují dýchací orgány, stimulují trávení, celkově zvyšují obranyschopnost organismu, prohřívají.

V písničce se zpívá: „Ty jsi má levandulová…“ pro mě tahle slova znamenají jemnost, něhu, zranitelnost. Taková byla skupina žen, které u nás začaly hledat Cestu k sobě. Dovolily si být zranitelné, otevřené, upřímné sami k sobě a možná i trochu překvapené z toho co objevily. Většina z nich se viděla v daleko horším světle, než opravdu jsou.

Kombinace koření, vody, mléka a černého čaje vytvoří lahodný nápoj, který je zároveň výživný, energetický a posiluje cirkulaci. Vhodný je také pro zimomřivé jedince.

Maminky si stěžují, že jejich děti trápí bolení bříška, nachlazení, oslabená imunita nebo jsou jak „pytel blech“ a nikde neposedí.

Směs, kterou jsem dětem připravila jim bude nejen chutnat, ale pomůže na tyto zmiňované neduhy.

Tato směs byla vyrobena pro Ditu a její klientky

Co říct o mojí  kamarádce Ditě? Všude je jí plno, miluje růže a ráda se jimi obklopuje. Když někam vejde, každému je jasné, že se právě objevila žena s velkým „Ž“. Je laskavá, empatická, zábavná, inspirující a má srdce na pravém místě.

Detoxikační a regenerační čaj. Podporuje trávení, pomáhá udržovat normální stav střevních funkcí, přispívá ke zdraví trávícího traktu.

Je čajová směs pro všechny Moraváky a jejich přátele, kteří rádi posedí u dobrého vínka. Že nejste z Moravy? Nevadí u dobrého vína nebo místní mandlovice či jiných pálenek je to přece jedno :). Není to příliš ayurvédský název ani ayurvédská činnost, ale i to k životu patří, tak ať máme alespoň „ALIBI“!

Please reload

Kontakt:

Centrum Revital, Zaječí                     

Požární 474

                                                                     Centrum Revital

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​Telefon: 724 959 059                          

info@centrumrevital.cz

  • Facebook Social Icon
  • Facebook Social Icon

Obchodní podmínky zde.

© 2019 Centrum Revital

Tyto stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím cookies.

Ayurvéda, ayurvédské masáže, ayurvédské lázně, ayurvédské terapie, Ivana Robošová, Centrum Revital, Zaječí, výroba kočení, čajů.