AYURVÉDSKÉ POCHOUTKY

Vznikl po semináři Podzimní detoxikace na Hadovce v Krkonoších. Inspirací  mi byla Monča :). Přišla  za mnou, že bych měla taky myslet na NĚ! Na „závisláky na kafíčku“! Přece nejde žít jen pořád zdravě a ayurvédsky – to prý není normální :). Takže milá Mončo, tady máš alibi :) Kávový labužník je hlavně pro tebe :)

Tato směs obsahuje nejvýživnější potraviny, které má ayurvéda k dispozici, jemně zahřívá a je vhodná pro dodání výživy hlavně nervovému systému.

Dlouho jsem přemýšlela nad názvem této ayurvédské pochoutky, ale holky z Hodonína v jógovém studiu u Majky, to vymyslely za mě. Na lepší název jsem fakt nepřišla! Když začaly toto mlsání  ochutnávat, ze všech koutů studia se začalo ozývat slastné hmmmm,mňam… „to je orgasmus“,“ to je lepší než orgasmus „(pánové prominou)… Velmi rychle se to ujalo a holky tomu jinak neřeknou. Můj manžel s trochou nadsázky říká, že teď dostává každý den 1 lžičku a v neděli za odměnu dvě J. Máte vidět, jak se ženám rozzáří oči, když si od nás vezou takovýto dárek domů pro své partnery.

Please reload

Kontakt:

Centrum Revital, Zaječí                     

Požární 474

                                                                     Centrum Revital

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​Telefon: 724 959 059                          

info@centrumrevital.cz

  • Facebook Social Icon
  • Facebook Social Icon

Obchodní podmínky zde.

© 2019 Centrum Revital

Tyto stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím cookies.

Ayurvéda, ayurvédské masáže, ayurvédské lázně, ayurvédské terapie, Ivana Robošová, Centrum Revital, Zaječí, výroba kočení, čajů.