ORIGINÁLNÍ AYURVÉDSKÉ KOŘENÍCÍ SMĚSI PRO VAŠE ZDRAVÍ....

Jak a proč vznikla AYURVÉDA MANUFAKTURA?

 

Nadchl  mě seminář  vynikající ajurvédské lékařky MUDr. Martiny Ziskové o koření. Fascinovala mě jednoduchost použití a širokospektrý účinek. Okamžitě jsem začala doma zkoušet různé kombinace, sypat koření kam se dalo a čekala jsem, co to se mnou udělá. Čeho jsem si všimla nejdříve, bylo to, že mi po jídle bylo lehce, přestala mě honit mlsná na “páté přes deváté“  a celkově jsem se cítila lépe.

Další motivací byli moji klienti! Nadšeně jsem začala doporučovat koření, básnila o léčebných účincích, jak báječně to funguje, jak se mi zlepšilo trávení, ubrala jsem na váze… Taky jsem je nadchla! Hned po mně chtěli recepty, ochotně jsme jim je poskytla, vysvětlila jsem, jak taková ayurvédská příprava koření vypadá a čekala, že mi budou příště vyprávět, jak se jim směs povedla a jak si taky pomohli. Chyba lávky! Nedočkala jsem se! Když jsem se ptala: „Už koření používáte?", jen kroutili hlavou. Nepomohlo ani to, že jsem jim připravila ingredience. Neměli čas si směs připravit, odkládali to. Stále častěji jsem poslouchala: „Tak mi to namíchejte, vy to umíte lépe, od vás mi to líp chutná…" Tak jsem se do toho pustila.

S trochou nadsázky říkám - AYURVÉDA MANUFAKTURA vznikla díky lenosti mých klientů.

Děkuji vám za to milí klienti! Bez vás bych nepřišla na to, jak moc mě baví vymýšlet nové a nové recepty. Stále se nepřestávám divit, co všechno směsi umí a jak s nimi jídlo úžasně chutná.

SEZÓNNÍ KOŘENÍ

ENERGIE ŽENY

DOBRÉ TRÁVENÍ

ÚPRAVA HMOTNOSTI

ANTISTRES

INSPIRACE

MANAŽER

PLODNOST

NOVÉ ZAČÁTKY

Kontakt:

Centrum Revital, Zaječí                     

Požární 474

                                                                     Centrum Revital

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​Telefon: 724 959 059                          

info@centrumrevital.cz

  • Facebook Social Icon
  • Facebook Social Icon

Obchodní podmínky zde.

© 2019 Centrum Revital

Tyto stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím cookies.

Ayurvéda, ayurvédské masáže, ayurvédské lázně, ayurvédské terapie, Ivana Robošová, Centrum Revital, Zaječí, výroba kočení, čajů.